eToys - en to sk translation catalogue (167 entries)

en: Language-Name
sk: Slovak

en: forward by
sk: posuň o

en: heading
sk: smer

en: turn by
sk: otoč o

en: Sketch
sk: Náčrtok

en: call this my base graphic
sk: nazvi toto mojím základným tvarom

en: restore base graphic
sk: obnov základný tvar

en: set as background
sk: nastav ako pozadie

en: base graphic
sk: základný tvar

en: graphics
sk: tvary

en: rotation style
sk: štýl otáčania

en: Final page
sk: Posledná strana

en: First page
sk: Prvá strana

en: Next page
sk: Nasledujúca strana

en: Previous page
sk: Predchádzajúca strana

en: Cancel
sk: Zruš

en: Okay
sk: Okej

en: Close
sk: Zavri

en: hours
sk: hodiny

en: minutes
sk: minúty

en: seconds
sk: sekundy

en: time
sk: čas

en: Author:
sk: Autor:

en: Category:
sk: Kategória:

en: Description:
sk: Popis:

en: Key words:
sk: Kľúčové slová:

en: Sub-category:
sk: Podkategória:

en: Name:
sk: Názov:

en: Please describe this project
sk: Prosím, popíš tento projekt

en: make sound
sk: urob zvuk

en: be locked
sk: zamknuté

en: resist deletion
sk: odolaj zmazaniu

en: border color
sk: farba okraja

en: border style
sk: šýl okraja

en: border width
sk: šírka okraja

en: rounded corners
sk: zaoblené rohy

en: shadow color
sk: farba tieňa

en: The color of the object's border
sk: Farba okraja objektu

en: rotation center x
sk: stred otáčania x

en: rotation center y
sk: stred otáčania y

en: scale factor
sk: škálovanie

en: input
sk: vstupy

en: last keystroke
sk: posledne stlačená klávesa

en: erase
sk: zmaž

en: hide
sk: skry

en: make the object invisible
sk: urob objekt neviditeľným

en: make the object visible
sk: urob objekt viditeľným

en: remove this object from the screen
sk: odstráň tento objekt z obrazovky

en: show
sk: ukáž

en: stamp
sk: odtlačok

en: stamp and erase
sk: odtlač a vymaž

en: bounce
sk: odrazenie

en: bounce off the edge if hit
sk: odrazenie od dosiahnutého okraja

en: obtrudes
sk: prečnieva

en: turn toward
sk: natoč sa smerom ku

en: color under
sk: farba pod

en: clear all pen trails
sk: zmaž všetky stopy pera

en: dot size
sk: veľkosť bodu

en: pen down
sk: pero dole

en: the color of ink used by the pen
sk: farba atramentu pera

en: the width of the pen
sk: šírka pera

en: trail style
sk: štýl stopy pera

en: do
sk: rob

en: pause all
sk: pozastav všetky

en: pause script
sk: pozastav skript

en: start all
sk: odštartuj všetky

en: start script
sk: odštartuj skript

en: stop all
sk: zastav všetky

en: stop script
sk: zastav skript

en: an empty script
sk: prázdny skript

en: empty script
sk: prázdny skript

en: play frequency of
sk: hraj frekvenciu

en: play sound
sk: zahraj zvuk

en: stop sound
sk: zastav zvuk

en: color  sees
sk: farba vidí

en: is over color
sk: je nad farbou

en: is under mouse
sk: je pod myšou

en: overlaps
sk: prekrýva

en: overlaps any
sk: niečo prekrýva

en: touches a
sk: dotýka sa

en: Trash
sk: Kôš

en: Supplies
sk: Inventár

en: Click here to choose your language.
sk: Klikni a vyber svoj jazyk

en: NEW
sk: NOVÝ

en: Start a new project
sk: Začni nový projekt

en: NEXT >
sk: NASL >

en: Next project
sk: Nasledujúci projekt

en: Make a painting
sk: Vytvor obrázok

en: Previous project
sk: Predchádzajúci projekt

en: < PREV
sk: < PRED

en: Keep a current project
sk: Ulož aktuálny projekt

en: find a project
sk: nájdi projekt

en: find a project (more places)
sk: nájdi projekt (viac priečinkov)

en: find any file
sk: nájdi súbory

en: color
sk: farba

en: No
sk: Nie

en: Test
sk: Testuj či

en: Yes
sk: Áno

en: enclose within parentheses
sk: uzavri do zátvoriek

en: parentheses
sk: zátvorky

en: remove function
sk: odstráň funkciu

en: remove parentheses
sk: odstráň zátvorky

en: strip away the parenthesises
sk: odober zátvorky

en: Function
sk: Funkcia

en: 's
sk: ->

en: Repeat
sk: Opakuj

en: Times
sk: Viackrát

en: Sounds
sk: Zvuky

en: false
sk: nepravda

en: true
sk: pravda

en: Do
sk: Rob

en: times
sk: krát

en: show categories
sk: ukáž kategórie

en: button
sk: tlačítko

en: add a new script
sk: pridaj nový skript

en: add a new variable
sk: pridaj novú premennú

en: add search pane
sk: pridaj blok s vyhladávaním

en: tile representing me
sk: mňa reprezentujúca kachlička

en: Script Name
sk: Meno skriptu

en: paused
sk: zastavený

en: ticking
sk: tikajúci

en: CLEAR
sk: VYMAŽ

en: KEEP
sk: UCHOVAJ

en: TOSS
sk: ZAHOĎ

en: UNDO
sk: KROK SPÄŤ

en: Do you really want to throw away 
    what you just painted?
sk: Chceš skutočne zahodiť
    čo si práve nakreslil?

en: pen color
sk: farba pera

en: pen size
sk: veľkosť pera

en: Are you sure you want to quit Etoys?
sk: Si si istý, že chceš ukončiť Etoys?

en: basic
sk: základy

en: drag & drop
sk: chyť & pusti

en: fill & border
sk: výplň & okraj

en: geometry
sk: geometria

en: miscellaneous
sk: rôzne

en: motion
sk: pohyb

en: observation
sk: pozorovanie

en: pen use
sk: použitie pera

en: scripting
sk: skriptovanie

en: scripts
sk: skripty

en: search
sk: hľadanie

en: sound
sk: zvuk

en: tests
sk: testovania

en: variables
sk: premenné

en: command
sk: príkaz

en: property
sk: vlastnosť

en: arrowheads
sk: hlavičky šípok

en: arrows
sk: šípky

en: dots
sk: bodky

en: lines
sk: čiary

en: Play
sk: Hraj

en: Save
sk: Ulož

en: Test the note
sk: Testuj notu

en: Value:
sk: Hodnota:

en: Frequency:
sk: Frekvencia:

en: Full Screen
sk: Celá obrazovka

en: Non Full Screen
sk: Nie celá obrazovka

en: Search
sk: Vyhľadaj

en: Do you really want to empty the trash?
sk: Skutočne chceš vysypať kôš?

en: Please type your name:
sk: Prosím, napíš svoje meno:

en: Your Name
sk: Tvoje meno

en: T R A S H
sk: K Ô Š

en: {1}Name
sk: {1}Meno

en: Load A Project
sk: Načítaj projekt

en: Publish This Project
sk: Publikuj tento projekt

en: cancel
sk: zruš

en: open project from file
sk: otvor projekt zo súboru

en: Cancel this search
sk: Zruš toto vyhľadávanie
